Hizmetlerimiz

OUR SERVICES

LABORATUVAR

Zooland Veteriner Kliniği en yeni kan ve idrar analiz cihazlarıyla sevimli dostlarınızın ihtiyacı olan en kaliteli hizmeti verebilmek için çalışıyor. Sevimli dostlarınızın sorunlarını en iyi analiz cihazlarıyla test edip doğru sonuca ulaşarak tedavide kolaylık sağlıyoruz.

CR-RÖNTGEN VE ULTRASON GÖRÜNTÜLEME

Zooland Veteriner Kliniğinde son teknoloji CR-Röntgen ve yüksek çözünürlüğe sahip Ultrason cihazlarımızda en kaliteli görüntülemeyi yaparak net teşhis ile tedavide netlik sağlıyoruz.

GAZ ANESTEZİ OPERASYON

Gaz Anestezi Cihazımız sayesinde tüm Genel Cerrahi, Jinekoloji ve Ortopedi operasyonlarımız konusunda uzman Cerrahımız ve üst düzey Anestezi güvenliği altında yapılmaktadır.

YURTDIŞI VE PASAPORT İŞLEMLERİ MİKROÇİP VE AŞI

Dijital Karne uygulamamız sayesinde telefonunuza indireceğiniz bir Application ile tüm aşı hastalık ve kan tahlillerinize online olarak ulaşabilirsiniz. Tüm Yurtdışı Pasaport işlemler, mikroçip uygulamaları kliniğimizde yapılmaktadır.

Hakkımızda

Hakkınızdaki önemli detaylar ile ilgili bu vitrini kullanabilirsiniz.

Zooland Veteriner Kliniği 2008 yılında sizler ve evinizi paylaştığınız sevimli dostlarınız için en kaliteli hizmeti vermek amacıyla kurulmuş idealist ve yenilikçi hizmet anlayışına sahip bir kuruluştur. Hizmete başladığımız andan itibaren sürekli kendimizi geliştirmeyi,teknolojik ekipmanlarımızı daima güncel tutmayı ilke edindik. Kliniğimiz, bünyesinde gelişmiş bir laboratuvar ve gerekli tüm ekipmanlara sahiptir,gerekli durumda Hemogram,Biyokimyasal testler,İdrar ve Gaita analizleri,Mikrobiyolojik ve mikroskopik incelemeler,Bakteri ve Mantar kültür ekimleri kliniğimizde düzenli olarak yapılmaktadır. Tanısal amaçla negatif ve pozitif kontras Radyografi, Röntgen,Ultrason görüntüleme imkanı ile doğru ve güvenilir teşhis. Gaz anestezi altında tam donanımlı operasyon salonu ile en kaliteli hizmet. Gaz anestezi cihazı sayesinde Likit anesteziklere oranla çok düşük narkoz riski ile operasyonlarda maksimum güvenlik. Özellikle kemik operasyonları gibi uzun süreli narkoz gerektiren operasyonlar için Gaz Anestezi maksimum güvenlik ve reanimasyon sağlamaktadır. Zooland Veteriner Kliniği Profesyonel Hizmet Anlayışıyla Daima Yeni Kalacaktır. Zooland Veteriner Kliniği Vet.Hek. Murat TÜRKÖZÜ 0242 753 66 93

Ekibimiz

Prove that you have real people working for you, with some nice looking profile pictures and links to social media.
Uploaded image

Murat Türközü

Veteriner Hekim.
Kırıkkale Üniversitesi Veteriner Fakültesi 2004 mezunu. 2006 yılından itibaren aktif olarak klinisyen hekimlik yapmaktadır.
Uploaded image

Burcu TÜRKÖZÜ

Veteriner Asistan
Laboratuvar hizmetleri, operasyon ve hayvan bakımı konusunda 8 yılı aşkın tecrübesiyle sizlere hizmet vermektedir.
Uploaded image

Hatice KAYA

Veteriner Asistan
Veteriner operasyon asistanı olarak 15 yılı aşkın deneyimiyle kliniğimizde sizlere hizmet vermeye devam etmektredir
Uploaded image

M.Şems TÜRKÖZÜ

Halkla ilişkiler :)
Geleceğin veteriner hekimi.. :)

GÜNCEL HABERLER

Zooland Veteriner Kliniği yeni görüntüleme ve kan analiz cihazlarıyla sevimli dostlarınızın ihtiyacı olan en kaliteli hizmeti verebilmek için çalışıyor. Sevimli dostlarınızın sorunlarını en iyi analiz cihazlarıyla test edip doğru sonuca ulaşarak tedavide kolaylık sağlıyoruz. En büyük yenilik olarak sizleri dijital karne ile tanıştırıyoruz. Artık sevimli dostlarınızın aşı zamanlarını ve yapılmış tüm kan parametrelerini, röntgen, reçete ve diğer test sonuçlarınızı kendi telefonlarınıza indirdiğiniz bir uygulamayla takip kolaylığı sağlıyoruz. Bu uygulama sayesinde tüm aşı ve hastalık bilgilerine istediğiniz her yerden istediğiniz zaman ulaşabileceksiniz. Zooland Veteriner Kliniği size en iyi sonuçları sunar

Hello world!

Tüm makaleyi oku